KURUMSAL

Neden Biz?

Tunç Döküm model ve işleme, alüminyum döküm ve proje planlama da ileri teknoloji ile uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

BİZE GÜVENİN

Yıllardır geleceği birlikte şekillendiriyoruz.

Hakkımızda

1970 yılında Ankara’da doğan Veysel Tunçyüz, eğitim hayatını tamamladıktan sonra 1986 yılında döküm sektöründe çalışmaya başlamıştır. Mesleğe olan saygısı, iş ahlakı ve çalışma azmi ile hızla, sektörde aranan usta pozisyonuna ulaşmıştır. 1998 yılında ortak olarak başladığı esnaflık hayatına 2003 yılında Tunç Döküm’ü kurarak başarı merdivenlerini tırmanmaya devam etmiştir.  

Tunç Döküm, Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda otomotiv, güvenlik, medikal, enerji sistemleri ve aydınlatma sektörlerine uluslararası kalite standartlarına göre yarı mamul ve tam mamul hizmeti vermektedir. Dünya kum döküm teknolojisi ile entegre şekilde kurduğu düzene kendi bünyesinde yetiştirdiği uzman kadrosu ile kg-ebat-kalite problemi yaşanmamaktadır. Dinamik kadrosu, yenilikçi ve yatırımcı yapısıyla dikkat çeken Tunç Döküm’de 3D tasarım, alüminyum model, ahşap model ve çelik kalıp imalatı, alüminyum kum-kokil-alfaset reçineli-alçak basınç döküm, CNC işleme ve CNC torna, laboratuvar, elektrostatik toz boya hattı ve montaj birimleri bulunmaktadır.

Stratejimiz

Müşterilerimizi uzun dönemli iş ortakları kabul ettiğimiz için, Müşteri memnuniyetini stratejik hedef olarak kabul etmek. 

Çalışanları en önemli kaynak olarak değerlendirdiği için de, sürekli olarak iç ve dış eğitimler yoluyla onların mesleki gelişimlerinin sağlanmasını hedeflemek ve bunun yanısıra çalışma prensipleriyle ve toplumsal  sorumluluk anlayışıyla da onların kişisel  gelişmesine katkıda bulunmak.

Türkiye’de olduğu kadar uluslararası düzeyde de, sektöründe saygın ve önde gelen bir kuruluş olmak. 

Toplam kalite felsefesini benimsemiş bir şirket organizasyonu ile, müşterilerine riskleri asgari düzeye indirecek kaliteli çözümleri sunabilen, deneyimli kadrolarla desteklenmiş hizmet standartları oluşturmak.

Değerlerimiz

Belirtilen kalite politikasını kesintisiz uygulayabilmemize olanak sağlayacak ‘’Değerlerimiz’’: Kuruluşumuz vizyonuna ulaşmak için ilkeli ve kurumsal bir davranış doğrultusunda bazı değerlerle hareket etmektedir. 

Bu değerler;

  • Dürüst olmak ve verdiği sözü tutmak
  • İnsana, sağlığa ve çevreye duyarlı olmak
  • İletişim ve işbirliği içinde bilgiyi paylaşmak
  • Değişime, gelişime açık ve yenilikçi olmak
  • Müşteri önceliğine ve kaliteye inanmak
  • Sorumluluk almak ve çözüm üretmek
  • Olumlu ve yapıcı olmaktır.

 

Sağlıklı bir kurum kültürü yaratmak amacıyla sahip olduğu vizyon ve değerler doğrultusunda; saygı ve hoşgörünün hakim olduğu, olumlu ve yapıcı bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu sürekli kılmak Kuruluşumuz’ un kültürel stratejisidir

Kuruluşumuz, sürekli öğrenen, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve aşmak için organizasyonunu gözden geçiren ve kendisini yenileyebilen esnek bir yapıya sahiptir.

Güvenilir iş geliştirme ortağınız, Tunç Döküm

Tunç Döküm, ham ve işlenmiş döküm parça ihtiyaçlarınız için, tasarımdan başlayarak tüm ürün geliştirme, üretim ve teslimat aşamalarında güvenilir iş geliştirme ortağınızdır.

Kontrollü Alaşımlar

Gelişmiş Teknoloji

Güncel Tasarımlar

Uzman Personeller

Hikayemiz

Kilometre Taşlarımıız