Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat, önceden dizaynı ve konstrüksiyonu yapılan, imalat süreci belirlenen makine elemanının, imalat sürecine uygun talaşlı imalat tezgahlarında, belirlenmiş kesici takımlar marifetiyle kesme operasyonuna tabi tutularak şekillendirilmesini kapsayan imalat yöntemidir.

Talaşlı imalat, kesici takım ve/veya iş parçasının birbirlerine göre izafi hareketi ile iş parçası üzerinde, gerilim oluşturarak gerçekleştirilir.

Son CNC teknolojisine sahip tezgahlar ve işleme hatları ile donatılmış talaşlı imalat tesisimizde, farklı sektörlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik birinci sınıf ürünler ve hizmet sunmaktayız.

Projeye özgü proses ve yatırım anlayışı ile üretim performanslarımızı optimize ederek rekabetçi maliyetler sunuyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Kalite gereksinimlerinin eksiksiz karşılanması adına; her bir projeye özgü, en uygun işleme tezgâhları yatırımı yapılmakta ve gerek fikstür, gerekse kesici takım, mastar vb. diğer ekipmanlar her bir proje için özel olarak tasarlanarak imal edilmektedir.

Tesisimizde, farklı sektörlerde kullanılan çeşitli tipteki ürünlerin gerektirdiği dar boyutsal toleranslar ve hassas yüzey işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Tunç Döküm işleme tesisinde ilave olarak balans alma, honlama, broş çekme operasyonları ile hassa parça yıkama ve çeşitli tipte markalama işlemleri de yapılabilmektedir.

Hizmetlerimiz

İlgili Hizmetler